• Ново
Најновите 20pcs/многу круг кристал Dangle Шарм Hummer Затворач Виси Шарм За Нараквица&Pendant Лебди Шарм Накит
zoom_in

Најновите 20pcs/многу круг кристал Dangle Шарм Hummer Затворач Виси Шарм За Нараквица&Pendant Лебди Шарм Накит

DEN 278.40

Износот
check Това е достапна


Најновите 20pcs/многу круг кристал Dangle Шарм Hummer Затворач Виси Шарм За Нараквица&Pendant Лебди Шарм Накит

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SANGUINE
Број На Модел На:
520
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Шарм Тип:
подигнете
Материјал:
Легура

Слична стока во категоријата..