• Ново
Шарм Жените Ѓердан Приврзоци High-end Подароци 925 Фунта Сребрена Свадба Партија девојка Приврзоци Серија Multicolor Пурпурна EHBK-025
zoom_in

Шарм Жените Ѓердан Приврзоци High-end Подароци 925 Фунта Сребрена Свадба Партија девојка Приврзоци Серија Multicolor Пурпурна EHBK-025

DEN 958.56

Износот
check Това е достапна


Шарм Жените Ѓердан Приврзоци High-end Подароци 925 Фунта Сребрена Свадба Партија девојка Приврзоци Серија Multicolor Пурпурна EHBK-025

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
EHBK-025
Бренд Име:
HERMOSA
Метали Тип:
Сребро.
Стил:
Тренди
Шарм Тип:
Сонцето, Месечината & Ѕвезди
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Pendant големина (должина Х ширина):
должина
Стил:
Моден
Состојба:
Нови
Тежина:
45.00ct
Метал Печат:
925
големина(должина):
4.3 cm
Главниот Камен:
Аметист МИСТИКА ОГАН ТОПАЗ
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ:
92.5% sterling silver
Место на Потекло:
Кина
Тема:
Убавина,Мода,Матурска

Слична стока во категоријата..