• Намалена цена
  • Ново
3pcs Шарм будизмот срцето буда 23*24mm Антички Одлуки pendant одговара,Гроздобер Тибетската Сребро,DIY хривнија ѓердан
zoom_in

3pcs Шарм будизмот срцето буда 23*24mm Антички Одлуки pendant одговара,Гроздобер Тибетската Сребро,DIY хривнија ѓердан

DEN 45.00 47.52

Износот
check Това е достапна


Почитувани,
Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал(8 Февруари до 23 Февруари)и да продолжи со превозот од 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере.

Бренд Име:
hroryn
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Религиски
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
повелба
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
Yes

Слична стока во категоријата..