• Намалена цена
  • Ново
Нови Пристигне 20pcs Микс Цвеќиња Dangle Виси Шарм DIY Хривнија&Алки Ѓердан Приврзоци Накит Додаток Лебди Шарм
zoom_in

Нови Пристигне 20pcs Микс Цвеќиња Dangle Виси Шарм DIY Хривнија&Алки Ѓердан Приврзоци Накит Додаток Лебди Шарм

DEN 332.00 364.80

Износот
check Това е достапна

Нови Пристигне 20pcs Микс Цвеќиња Dangle Виси Шарм DIY Хривнија&Алки Ѓердан Приврзоци Накит Додаток Лебди Шарм
1) Тип : Шарм 2) MOQ : 20 компјутери 3)Материјал : Алуминиум (Сите слика биле направени од вистинска предмети.Постојат боја разликата помеѓу сликата и вистински теми, бидејќи на светлината кога ги преземе,толку реално предмети е боја е десно.) ПРЕВОЗОТ : ЗАБЕЛЕШКА : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Се надевам дека ќе добар ден!
Ви благодариме за вашиот добредојдени.

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Цвеќиња
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
C238
Материјал:
Метал
Бренд Име:
ОБВИВКА НАКИТ
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
Тип:
Шарм
боја:
како слик
Материјал:
Легура
Големина:
about 20mm

Слична стока во категоријата..