• Намалена цена
  • Ново
YUKAM се ЗАДРЖИ на Копчињата Кристал Кристал Черепот на Главата Скелет Слајд Шарм Чувар за Нерѓосувачки Челик Мрежа Чувар Нараквици Додатоци
zoom_in

YUKAM се ЗАДРЖИ на Копчињата Кристал Кристал Черепот на Главата Скелет Слајд Шарм Чувар за Нерѓосувачки Челик Мрежа Чувар Нараквици Додатоци

DEN 95.00 135.84

Износот
check Това е достапна


YUKAM се ЗАДРЖИ на Копчињата Кристал Кристал Черепот на Главата Скелет Слајд Шарм Чувар за Нерѓосувачки Челик Мрежа Чувар Нараквици Додатоци
БРЕНД : YUKAM
МА TERIAL : Цинк Легура Метал
ДИМЕНЗИИ : 1.5 cm*1.0 cm*0.5 cm
БОЈА : Сребро, Злато, Злато се Зголеми
КОЛИЧИНА : 3 Pcs
ГЛАВНИОТ КАМЕН : Кристал
ПОГОДНИ ЗА : Жени / Пријател / Девојка / Сопруга
ОБЛЕЧЕН ПОВОД : Запознавање / Дневно / Свадбена / Годишнината / Партија
ПАКУВАЊЕ : OPP Вреќа
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Било каков проблем во врска со производи, ве молиме контактирајте со нас прв пат. Ви благодариме.

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Чувар Шарм
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
YUKAM
Шарм Тип:
Сонцето, Месечината & Ѕвезди
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Големина:
1.5cm*1.0cm*0.5cm
Пад на превозот:
Dropshipping Прифатени
Повод:
Годишнината Ангажман Партија, Свадба, Роденден Најдобри Вљубените Подароци
Тежина:
3g
боја:
сребро, злато, злато се зголеми
Еко-пријателски материјал:
Lead-Free Никел-Кадмиум-Бесплатно
Функција:
Жените Нараквици Алка Накит Декорација
ОДГОВАРА ЗА:
Жените Дами Девојки Љубители На Семејството Девојка Унисекс
Трговија На Големо Бизнис:
Контактирајте со нас директно или преку е-маил
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима

Слична стока во категоријата..