• Намалена цена
  • Ново
250pcs Шарм буква В дупка мушка 6*10мм Антички сребрен рачно изработени Накит Одлуки DIY Материјали Европската Алуминиумски додатоци Топла
zoom_in

250pcs Шарм буква В дупка мушка 6*10мм Антички сребрен рачно изработени Накит Одлуки DIY Материјали Европската Алуминиумски додатоци Топла

DEN 359.00 552.00

Износот
check Това е достапна

250pcs Шарм буква В дупка мушка 6*10мм Антички сребрен рачно изработени Накит Одлуки DIY Материјали Европската Алуминиумски додатоци Топла
Материјал : цинк легура(без олово)
1inch=25.4 mm 1mm=0.0393 инчен
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Бренд Име:
LZsilver
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Стил:
Класичен
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден

Слична стока во категоријата..