• Намалена цена
  • Ново
10pcs Шарм риба коска 35*13mm Тибетската Сребро Позлатен Приврзоци Антички Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски
zoom_in

10pcs Шарм риба коска 35*13mm Тибетската Сребро Позлатен Приврзоци Антички Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски

DEN 131.00 138.72

Износот
check Това е достапна

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал,од 8 Февруари до 23 Февруари и да продолжи со испорака на 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере. Драги пријатели, Welcom да ,ако ова е вашиот прв пат да ја посетите нашата продавница,ве Молиме прочитајте ги следниве информации пред да го поставите цел,ви благодарам.

Бренд Име:
si xiang
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Животни
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Други
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден

Слична стока во категоријата..