• Намалена цена
  • Ново
Најновите Модата Злато на Ѕвонење Позлатен Шарени Природни Школка Pendant Шарм 10Pcs/Многу Модни Морски Полжав Ѕвона DIY Ѓердан Pendant
zoom_in

Најновите Модата Злато на Ѕвонење Позлатен Шарени Природни Школка Pendant Шарм 10Pcs/Многу Модни Морски Полжав Ѕвона DIY Ѓердан Pendant

DEN 691.00 768.00

Износот
check Това е достапна


Продавачот Препорачуваме :
Производи детали
Големина : како детал на сликата шоу
количина : за 10pcs,како ваш избор
Боја : како на вашиот избор
Ако ви треба speical количина за некои бои,pls љубезно ме остави порака
Повеќе Покаже Дизајн
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, . Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Може да ми даде попуст?
Да, ние може да ви даде попуст за еднаш наредби " вредност пристигне во 100 USD
Дали ви нудиме брза експрес за слободни?
Да, ние нудиме бесплатно брзо изразат ако вашите нарачки " вредност пристигне се исполнат нашите барање
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот .
1 : Ние нудиме бесплатен превозот за сите околу светот преку Кина Пост Воздух Пошта,освен
САД(преку E-пакет).
2 : Предмети ќе биде предаден за 2-7 дена по што се провери вашата исплата.
3 : Ако треба да го промените вашиот превозот адреса,ве молиме контактирајте ме или напушти ме
порака за нова адреса, кога ќе ставање наредби,или ние ќе брод вашата
предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса.
3 : Понекогаш пакет ќе пристигнат на вашата страна побавно отколку пред поради лошо
информации за времето или customes царинење причини,ако се уште не го добиете вашиот пакет
но цел ќе затворени наскоро,ве молиме контактирајте ме за да се прошири на времето од 15 дена
или повеќе.Ви благодариме!
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-8 дена
www.dhl.com
UPS-от
За 3-8 дена
www.ups.com
EMS
За 5-8 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух
За 15-30 дена
www.intmail.183.com
E-пакет
За 8-20 дена
www.ems.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, ве молиме контактирајте со нас слободно.
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Тоа ќе ни помогне многу.
Ако сте задоволни нашите производи и услуги,ве молиме љубезно не ни корист ни остави
некои зборови со 5 ѕвезди резултат,споделување вашите убаво шопинг искуство со другите
клиенти тука.
Ако не сте задоволни со нашите производи,ве молиме исто така, направи ни услуга,контактирајте со нас
пред да ја напушти лошо мислење,сметам дека можеме да ги реши овие проблеми заедно.
Најновите Мини Цел 10*13 MM Капка Масло Бисер Core Накит Легура Цвет Шарм DIY Модна Телефон Синџир Keyring Декорација Шарм US$ 7.25 /торба
Бесплатен Превозот Мини Цел 20 PCS Мешани Бои Девојки Главата Форма Масло Капка Накит Шарм со Цвет Декорација DIY Глеѓ Шарм US$ 8.99 /торба
Бесплатен Превозот Мешани Бои 20 PCS Мини Цел Масло Капка Зголеми Цвет Хривнија Накит Шарм Глеѓ Лебди Locket Ѓердан Pendant US$ 9.

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
No
Бренд Име:
realyK·S
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
накит шарм
Материјал:
Школка
Шарм Тип:
Животни
Големина на:
како детал на сликата шоу
Материјал:
метал,школка,
Пакување:
10pcs,како ваш избор
Користење на:
diy нараквица и телефон синџир&коса, накит, Облека brooch
боја:
како ваш избор
превозот:
Бесплатен превозот
Попуст:
количина попуст на располагање
дизајн:
како слика

Слична стока во категоријата..