• Ново
Fnixtar Легура Писмо јас Те Сакам Повеќе Срцето 30мм Круг Шарм За Жените Нараквици Накит Азбука Антички Метал Шарм 20pcs/многу
zoom_in

Fnixtar Легура Писмо јас Те Сакам Повеќе Срцето 30мм Круг Шарм За Жените Нараквици Накит Азбука Антички Метал Шарм 20pcs/многу

DEN 239.52

Износот
check Това е достапна

Големина : 30мм Материјал : Алуминиум во Пакет : 20pcs/многу Позлата : Антички Сребрен
ПРОИЗВОДОТ СЕ ПОКАЖЕ
Превозот Начин
Превозот Време
Следење На Веб-Страница
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
20-60 дена
Нема следење на информации
Кина Пост Воздух Mail
15-60 дена
www.17track.net/en/
e Packet
7-20 дена
www.17track.net/en/
EMS
5-20 дена
www.17track.net/en/
DHL
5-10 дена
www.dhl.com
Fedex
4-9days
4-9days

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
fnixtar
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
DIY Легура Шарм
Тип На Објект:
писмо шарм
Име:
легура шарм
Тип На Производ:
порака шарм
Име на производ:
Порака Метал Шарм
Материјал:
Легура
MOQ:
20 компјутери во многу
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
Yes

Слична стока во категоријата..