• Намалена цена
  • Ново
BASEHOME 5pcs/многу Maple Leaf Pendant Шарм Три Слој Лист Накит Наоди за DIY Модна Ѓердан Одлуки
zoom_in

BASEHOME 5pcs/многу Maple Leaf Pendant Шарм Три Слој Лист Накит Наоди за DIY Модна Ѓердан Одлуки

DEN 168.00 239.52

Износот
check Това е достапна


BASEHOME 5pcs/многу Maple Leaf Pendant Шарм Три Слој Лист Накит Наоди за DIY Модна Ѓердан Одлуки Материјал : Бакар Големина : 45 X35mm Количина : 5pcs/многу

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BASEHOME
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
a583
Шарм Тип:
Цвеќиња
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Тип На Објект:
накит наоди
Парична казна или Моден:
модни додатоци накит
Пол:
DIY одлуки занает
Материјал:
Бакар
Количина:
5pcs/многу
Обликот:
лист
DIY француски cufflink:
ѓердан/обетки наоди
Лист Големина:
за 45X35mm

Слична стока во категоријата..