• Намалена цена
  • Ново
Роуз Злато Бранеа Од Нерѓосувачки Челик Срцето Монистра Шарм Нараквици Мажи Жени Мода Накит Манжетната Се Отвори Нараквици & Алки
zoom_in

Роуз Злато Бранеа Од Нерѓосувачки Челик Срцето Монистра Шарм Нараквици Мажи Жени Мода Накит Манжетната Се Отвори Нараквици & Алки

DEN 141.00 187.20

Износот
check Това е достапна


Ве молиме имајте во предвид : Цел на повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL , EMS , Aramex .
Бренд : Sobuy нова мода од не ' рѓосувачки челик Шарм б racelets Накит
Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик
Квалитет : 100% Сосема Нов ,Висок Квалитет
Големина : Отворена / Дијаметар : 5cm
Повод : Партија,Лето Накит,За Статистика,Патување
Боја : 2 стилови
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail. Но ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС слободни кој се дојде во рамките на 3-12days.
2. Превозот време : Кина пост воздух поштата нормално ќе пристигне во рок од 15-45 работни дена по. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 35-60 дена.

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Поставување Тип:
Тензија Планината
Синџир Тип:
Rolo Синџир
Пол:
љубителите'
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
B1030
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Затворач Тип:
Hummer
Материјал:
Метал
Бренд Име:
SOBUY
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Компатибилност:
Декорација
Функција:
накит
Име:
Жените Женски Отвори Нараквици Алки
Стил:
Спортски Нараквици Неврзан
Подарок за:
Висок Квалитет на пресечените алки
Декорација:
Pulseira
Одговара:
14-18 cm
Услуга:
Дали трговија на големо, Не падне на превозот

Слична стока во категоријата..