• Намалена цена
  • Ново
Моден Најпопуларните Дрвото На Животот хривнија фото стакло cabochon бронза сребро синџир нараквици гроздобер жените накит Закачам
zoom_in

Моден Најпопуларните Дрвото На Животот хривнија фото стакло cabochon бронза сребро синџир нараквици гроздобер жените накит Закачам

DEN 87.00 114.72

Износот
check Това е достапна


Накит или Накит : Накит Тип на Производ : Нараквица Хривнија Тип : Шарм Хривнија Пол : Неутрален Затворач Тип : Hummer стил затворач Материјал : кожа, стакло и Метал Тип : Легури Синџир должина : 18cm + 5cm (продолжен синџир) База дијаметар : 28mm Поставување тип : никој пломба Стил : Pop Формашема : Пеперутка Боја : Кафена Пакет информации : 1pc Хривнија Средината стакло големина : 20mm
рачно изработени објект,ако сакате да го промените средината стакло на купувачи слика,plz контактирајте со нас!

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Метали Тип:
Метални Легури
Затворач Тип:
Hummer
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Број На Модел На:
k
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Стакло
Бренд Име:
QiYuFang
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
хривнија
Функција:
хривнија

Слична стока во категоријата..