• Ново
21CM 18mm Snap Копчето Занитвам Тренд Мажи Жени Панк СТП Кожа Заврши Хривнија Шарм Хривнија Wristband
zoom_in

21CM 18mm Snap Копчето Занитвам Тренд Мажи Жени Панк СТП Кожа Заврши Хривнија Шарм Хривнија Wristband

DEN 48.00

Износот
check Това е достапна


Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Панк
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Број На Модел На:
ZE496
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Поставување Тип:
Тензија Планината
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Функција:
Порака Потсетник
Бренд Име:
XINNVER
Материјал:
кожа
хривнија:
кожа хривнија
одговара брзо копче:
одговара 18-20mm snap копчиња

Слична стока во категоријата..