• Намалена цена
  • Ново
KYSZDL Висок квалитет на природен Hetian Ју камен хривнија мода Жените бела Ју хривнија накит за подарок трговија на големо
zoom_in

KYSZDL Висок квалитет на природен Hetian Ју камен хривнија мода Жените бела Ју хривнија накит за подарок трговија на големо

DEN 917.00 1146.24

Износот
check Това е достапна


Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
AS063
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Бренд Име:
KYSZDL
Стил:
Етнички
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Никој
Функција:
Нараквици
Компатибилност:
Нараквици

Слична стока во категоријата..