• Намалена цена
  • Ново
4 Боја Гроздобер Snap Торба 18MM Snap Копчето Накит Место Крпа Монета Чанта За Жените Хривнија
zoom_in

4 Боја Гроздобер Snap Торба 18MM Snap Копчето Накит Место Крпа Монета Чанта За Жените Хривнија

DEN 59.00 64.80

Износот
check Това е достапна


Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
ZN022
Функција:
Порака Потсетник
Бренд Име:
XINNVER
Материјал:
кожа
Големина:
About

Слична стока во категоријата..