• Намалена цена
  • Ново
ATTYIRENA 2018 Лето Нараквици Мажите 4mm Природен Камен Монистра Чипка-up Плетенка Нараквици Мажите Рака Плетење Ресни Хривнија
zoom_in

ATTYIRENA 2018 Лето Нараквици Мажите 4mm Природен Камен Монистра Чипка-up Плетенка Нараквици Мажите Рака Плетење Ресни Хривнија

DEN 165.00 235.20

Износот
check Това е достапна


Име : 2018 Лето Нараквици Мажите 4mm Природен Камен Монистра Чипка-up Плетенка Нараквици Мажите Рака Плетење Ресни Хривнија
Материјал : 4mm Природата Камен
Големина : 170-250mm Прилагодливи
Квалитет : 100% нов висок квалитет
Топло Ум :
1. цел повеќе од 3pcs ,попуст 5% попуст.
2. ако нарачате повеќе од 180$,бесплатен превозот : DHL ,Aramex,EMS,Fed EX

Бренд Име:
ATTYIRENA
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс
Затворач Тип:
Чипка-Up
Стил:
Тренди
Материјал:
Кубен Циркони
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Број На Модел На:
AT180306
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
Adjustable
Материјал:
природен камен
фабрика:
Yes
Повод:
Партија,Свадба,Роденден,Годишнина,Подароци,
Функција:
Висок квалитет
Dropshipping:
прифатете

Слична стока во категоријата..