• Намалена цена
  • Ново
WOSTU 925 Sterling Silver Блескави Јасно Кубни Циркон Отвори Симпатична Мачка Змија Хривнија За Оригинален Дизајн Шарм Хривнија BKB053
zoom_in

WOSTU 925 Sterling Silver Блескави Јасно Кубни Циркон Отвори Симпатична Мачка Змија Хривнија За Оригинален Дизајн Шарм Хривнија BKB053

DEN 1344.00 2239.20

Износот
check Това е достапна


Мачката моделирање се совпаѓа со циркони,што е модерно и свежо, ако си жив и младешки,како на девојка темперамент нараквица може да биде вашиот најдобар избор.
.

Должина:
17cm, 18cm, 19cm, 20cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Змија Синџир
Метали Тип:
Сребро.
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
is_customized:
No
Пол:
Жените
Број На Модел На:
BKB053
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Бренд Име:
WOSTU
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Геометриски
Достапни големина:
17cm, 18cm, 19cm, 20cm
Печат:
s925
Гаранција:
Ако постои вистинска 925 Фунта сребро, ЦЕЛОСНА НАПЛАТА!
боја:
Пинк

Слична стока во категоријата..