• Намалена цена
  • Ново
Рачно Изработени Вистинска Кожа Weaved Двоен Слој Мажите Шарм Нараквици & Алки Чисто Спортски Синџир Линк Мода Нараквици
zoom_in

Рачно Изработени Вистинска Кожа Weaved Двоен Слој Мажите Шарм Нараквици & Алки Чисто Спортски Синџир Линк Мода Нараквици

DEN 223.00 234.24

Износот
check Това е достапна


Ве молиме имајте во предвид : Цел на повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL , EMS , Aramex .
Бренд : Sobuy 2018 нова мода Шарм б racelets Накит
Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик +Genunie Кожа
Квалитет : 100% Сосема Нов ,Висок Квалитет
Големина : Отворена / Дијаметар : 6cm
Повод : Партија,Лето Накит,За Статистика,Патување
Боја : 2 стилови
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail. Но ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС слободни кој се дојде во рамките на 3-12days.
2. Превозот време : Кина пост воздух поштата нормално ќе пристигне во рок од 15-45 работни дена по. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 35-60 дена.

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Тензија Планината
Синџир Тип:
Rolo Синџир
Затворач Тип:
Магнет
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
B1031
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Материјал:
Метал
Бренд Име:
SOBUY
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Компатибилност:
Декорација
Функција:
накит
Име:
Мажи Жени Кожни Нараквици & Алки
Стил:
Класичен Нараквици
Подарок за:
висок квалитет нараквици
Декорација:
Pulseira
Одговара:
18-20 cm
Услуга:
Дали трговија на големо, Не падне на превозот

Слична стока во категоријата..