• Намалена цена
  • Ново
ЛИКА Мулти-Функција Чадор Синџир Нараквици Отворено Mountaineering Кампување Мода Личност Рачно Ткаени Нараквици & Алки
zoom_in

ЛИКА Мулти-Функција Чадор Синџир Нараквици Отворено Mountaineering Кампување Мода Личност Рачно Ткаени Нараквици & Алки

DEN 587.00 902.40

Износот
check Това е достапна


Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Затворач Тип:
Лесно-кука
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Бренд Име:
ЛИКА
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
QNW2481
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Бакар,Бакарни Легури
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
черепот
Материјал:
најлон јаже
Функција:
Декорација

Слична стока во категоријата..