• Ново
Нова Мода Црни Алуминиумски Хривнија Високо-Квалитетна Кожа Накит За Мажи Жени Гроздобер Нараквици Алки Топла Продаде
zoom_in

Нова Мода Црни Алуминиумски Хривнија Високо-Квалитетна Кожа Накит За Мажи Жени Гроздобер Нараквици Алки Топла Продаде

DEN 95.52

Износот
check Това е достапна


Карактеристики На Производот :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Облик : Геометриски
Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик + Силикони
Нараквици Тип : Шарм Нараквици
Затворач Тип : Лесно-кука
Синџир Тип : Пуканки Синџир
Поставување Тип : Никој
Големина : Прибл. 21cm*1.5 cm(L*W)
(2.54 см=1.00 инчи)
Пакет Се Вклучени :
1 x Хривнија

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
No
Затворач Тип:
Лесно-кука
Синџир Тип:
Пуканки Синџир
Бренд Име:
YISUYA
Обликотшема:
Геометриски
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Број На Модел На:
101033
Пол:
Мажи
Стил:
Панк
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Нерѓосувачки Челик + Силикони
боја:
Црна
Стил:
Панк
Материјали:
Нерѓосувачки Челик

Слична стока во категоријата..