• Намалена цена
  • Ново
Моден Мажите Велосипед Синџир Хривнија Црвено Црн Титаниум Челик Мотоцикл Линк Велосипед Велосипед Синџир Нараквици Накит
zoom_in

Моден Мажите Велосипед Синџир Хривнија Црвено Црн Титаниум Челик Мотоцикл Линк Велосипед Велосипед Синџир Нараквици Накит

DEN 968.00 968.16

Износот
check Това е достапна


Производ : Велосипед Синџир Нараквици
Боја : Црвена
Материјал : Челик
Продажба На Единица : Парче
Пакет : OPP Вреќа
1) Наредби за помалку од $5, испрати преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус на превозот. Во Шпанија, преку Correos Економија.
2) Нареди над $5, испрати преку Stardand Регистрирани Воздух Mail превозот(Кина Пост, e Packet, CORREOS PAQ 72 ).
3) Цел над $300, може да се испрати на слободни изразат испорака(EMS, DHL, Fedex, итн.)
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние ќе го ценат, ако може да се земе една минута за да ни остави позитивни повратни информации со сите 5 ѕвезди.
2. ве молиме не двоумете се да контактирате со нас слободно да се добие подобро решение пред да остави негативни или неутрални повратни информации.
1. Ние ќе се вратат ако не се врати на стоки, без било какви причини во рок од 15 дена, а купувачот ќе бидете сигурни дека стоката е оригинал добри услови и може да се продаваат повторно.
2. Купувачите треба да се плати се врати превозот цена.

Метална боја:
DMN11-BVR1-BVR2S
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Бренд Име:
DMMiRA
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Функција:
Фитнес Тракер
Поставување Тип:
Канал поставување
Обликотшема:
Геометриски
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
KL157
Производот:
Велосипед Синџир Хривнија
боја:
црвено црн
Пакет:
OPP вреќа
Должина:
230mm
Широк:
16mm

Слична стока во категоријата..