• Намалена цена
  • Ново
Рачно изработени Нараквици & Алки 6MM&4MM Beaded Шарм Ресни Хривнија Природни Tigereye Камен Multilayer Нараквици За Жени Мажи
zoom_in

Рачно изработени Нараквици & Алки 6MM&4MM Beaded Шарм Ресни Хривнија Природни Tigereye Камен Multilayer Нараквици За Жени Мажи

DEN 290.00 414.24

Износот
check Това е достапна


Рачно изработени Нараквици & Алки 6 MM&4 MM Beaded Шарм Ресни Хривнија Природни Tigereye Камен Multilayer Нараквици За Жени Мажи
Хривнија Должина : 160-200mm
Природата Камен Мушка големина : 6 MM&4 MM
Хривнија Материјал : Природата Камен
Процес : Рачно Изработени
Повод : Годишнина/Партија/Business/Годишнината/Подарок
Обрнете внимание на :
ако таму не мора вашата големина,
pls ни остави meassenge да ни кажете на хривнија големина,можеме да го направиме тоа за вас, ви благодариме!!

Бренд Име:
ATTYIRENA
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Камен
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Број На Модел На:
AT80403
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Никој
Должина:
Adjustable
Материјал:
природен камен
фабрика:
Yes
Повод:
Партија,Свадба,Роденден,Годишнина,Подароци,
Функција:
Висок квалитет
Dropshipping:
прифатете

Слична стока во категоријата..