• Намалена цена
  • Ново
Моден Сребро Кристално Зголеми Германиум Нараквици Од Не ' Рѓосувачки Челик Циркони Здравје Магнети Енергија Здрави Жени Нараквици Накит
zoom_in

Моден Сребро Кристално Зголеми Германиум Нараквици Од Не ' Рѓосувачки Челик Циркони Здравје Магнети Енергија Здрави Жени Нараквици Накит

DEN 656.00 656.16

Износот
check Това е достапна


Производ : Линк Синџир Нараквици
Боја : Сребрена
Материјал : Челик
Продажба На Единица : Парче
Пакет : OPP Вреќа
1) Наредби за помалку од $5, испрати преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус на превозот. Во Шпанија, преку Correos Економија.
2) Нареди над $5, испрати преку Stardand Регистрирани Воздух Mail превозот(Кина Пост, e Packet, CORREOS PAQ 72 ).
3) Цел над $300, може да се испрати на слободни изразат испорака(EMS, DHL, Fedex, итн.)
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние ќе го ценат, ако може да се земе една минута за да ни остави позитивни повратни информации со сите 5 ѕвезди.
2. ве молиме не двоумете се да контактирате со нас слободно да се добие подобро решение пред да остави негативни или неутрални повратни информации.
1. Ние ќе се вратат ако не се врати на стоки, без било какви причини во рок од 15 дена, а купувачот ќе бидете сигурни дека стоката е оригинал добри услови и може да се продаваат повторно.
2. Купувачите треба да се плати се врати превозот цена.

Метална боја:
DME20G E77 R89-6
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Жените
Бренд Име:
DMMiRA
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Функција:
Фитнес Тракер
Поставување Тип:
Канал поставување
Обликотшема:
Геометриски
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
DMKL115
Производот:
Кристал Германиум Хривнија
боја:
Сребро Злато;Розово Злато
Пакет:
OPP вреќа
Должина:
20cm

Слична стока во категоријата..