• Намалена цена
  • Ново
Магнетна Хематит Здравје Хривнија за жени Мажи Црна Magnetite Malachite Многу Бои Кристал исцелување Закачам
zoom_in

Магнетна Хематит Здравје Хривнија за жени Мажи Црна Magnetite Malachite Многу Бои Кристал исцелување Закачам

DEN 48.00 56.64

Износот
check Това е достапна


Карактеристики :
Еден од најпопуларните Нараквица од сезоната
Посебни која Хривнија подарок за пријатели
Еден совршен Бразлетна дека ќе го погледнете повеќе шарм и привлечни.
Спецификации :
Големина : 5.8 cm/2.3 во(Прибл.)
Материјал : Магнетен Материјал
Пакетот Вклучува : 1 PC Хривнија
Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 0.1-0.3 цм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.
2.Ве молиме да се разбере, бидејќи на светлината зрачењето или компјутерски екран разлика, па јас може да ви го гарантира фотографии и вистински боја е 100% исти.
Плаќање :
Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.
Да научат како да се плати со кредитна картичка .
Научете како да го плаќаат со Банкарски Трансфер,
Научете како да го плаќаат со Western Union ® , .
Да научат како да се плати со други начини.
Shippment :
Обично,цел ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена.Стандардната следење на пратката е Воздухопловната(20-35days.), ако ви треба побрзо начини, други, како што се ЕМС/DHL/ТНТ/Fedex, итн. се достапни, но ќе треба да плаќаат екстра превозот надомест.
За рокот за доставување на пратката.Повеќето ЕУ и САД земји ќе пристигнат во 35days., исто така, некои земји ќе трае подолго време(до 60days), како што се Русија и Бразил. Па, ако не можете да ја примите вашата цел во времето, ве молиме контактирајте со нас прв(не се отвори спорот impetuously). Ако цел се уште не е пристигнат во 75days(Бразил 90days), ние ќе рефундирање на дека.
Политика На Враќање :
Ние ја поддржуваме 1 месец бесплатно замена, ако објектите се скршени unartificially (треба докази).и 6 месеци бесплатна repairment(што треба да го плати превозот надомест) и 12 месеци платени repairment(можете, исто така, треба да се обрне на превозот надомест).
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе една минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодарам многу!

Бренд Име:
JETTING
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Лесно-кука
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
здравје нараквици
is_customized:
No
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
магнетен материјал
Материјал:
магнетен материјал
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Земја на Производство:
Кина
Состојба:
100% Сосема Нов
Тип На Единица:
парче

Слична стока во категоријата..