• Намалена цена
  • Ново
Нараквици М Монистра Кристал Хривнија Кристал Бохемски Шарм Луксузни Моден Бренд DIY Хривнија трговија на големо
zoom_in

Нараквици М Монистра Кристал Хривнија Кристал Бохемски Шарм Луксузни Моден Бренд DIY Хривнија трговија на големо

DEN 268.00 335.52

Износот
check Това е достапна

Белешки : ①All производи се на вистинската слика. ②We се мода накит додатоци фабрика, сите производи се со висок квалитет на животната средина-пријателски материјали и технологија. ③Welcome да побарате од нас да дизајн со вашиот примерок или фигура, и големо на нашите производи, мал подарок ќе се даде откако ќе купите производ. Име : Нараквица Материјал : цинк легура Големина : 18cm Пакување : 1 PCS
Предмети се испраќаат само по уплата. Ние брод предмети, главно, EMS,кина пост време на Испорака : тоа обично трае 10-22 работни дена да испорача. Бесплатен Превозот за да одберете земји,ве Молиме да ги проверите превозот и Пакување листа за детали. Ние не сме responesible за било accdident,dalays или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. Било увозни давачки или ослободува се купувачот е одговорноста. Ако имате било какви прашања добредојдовте да контактирате со нас.
Политика на враќање На предмети биле селектирани од страна на П. В. пред испорака Ако примите оштетени предмети или неисправни предмети,не кликнете на "confim испорака" buttom,ве молиме да ги фотографиите од нив,запишете го оштетени услови и контактирајте со нас веднаш Предмети вратени мора да биде во иста состојба како примени и во оригиналното пакување, со сите оригинални пакет содржина Што ќе треба да ја прими и проверете ја вашата врати пред враќање на парите или замена ќе биде дадена.Враќање shiping надоместок ќе бидат платени од страна на Купувачот.Ние не наплата на превозот обвиненија За предмети кои се купени со бесплатен превозот,ние ќе одземе на нашите превозот на трошоците од вашиот наплата износ
ПОВРАТНИ информации
Откако на вашиот предмети пристигне во задоволителна состојба, ве молиме да ни остават позитивен повратните информации тогаш јас ќе те оставам на истото, ако имате било какви проблеми не ве молиме да контактирате со мене, тогаш јас може да ми помогне .
Ако имате било какви се жалат, не за да ми даде можност да ви се обратам се однесува прво , јас ќе направам мојата најголема на содржини.
Сè може да се реши без да остават некоја негативна/неутрален повратни информации или ниска НСД. "Се најде Среќен Резолуција', наместо да се прибегне кон негативни ја поздравува против
Multilayer Кристал Хривнија Кристал Бохемски Шарм Луксузни Моден Бренд DIY Хривнија трговија на големо

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
BC0108
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Метали Тип:
Бакар,Цинк Легура
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
NeeFu WoFu
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Затворач Тип:
челик прстен
Функција:
Моден
хривнија материјал:
M

Слична стока во категоријата..