• Ново
Имајќи NK19/16 NK14/20 NK15/20 NK21/16 NK22/16 NK20/20 ( 1 парче) Солидна Јака Игли Валчести Лежишта, Без Внатрешен Прстен
zoom_in

Имајќи NK19/16 NK14/20 NK15/20 NK21/16 NK22/16 NK20/20 ( 1 парче) Солидна Јака Игли Валчести Лежишта, Без Внатрешен Прстен

DEN 318.72

Износот
check Това е достапна


Тип : Игли Валчести Имајќи Структура : Цврсти Јака Игли Валчести Лежишта, Без Внатрешен Прстен Имајќи Модел Големина Количина NK19/16 19x27x16 mm 1 Компјутер NK14/20 14x22x20 mm 1 Компјутер NK15/20 15x23x20 mm 1 Компјутер NK21/16 21x29x16 mm 1 Компјутер NK22/16 22x30x16 mm 1 Компјутер NK20/20 20x28x20 mm 1 Компјутер

Должина:
NK19-16 19x27x16mm, NK14-20 14x22x20mm, NK15-20 15x23x20mm, NK21-16 21x29x16mm, NK22-16 22x30x16mm, NK20-20 20x28x20mm
Број На Модел На:
NK1916 NK1420 NK1520 NK2116 NK2216 NK2020
Површина Грубост:
Ра 0.05
Материјал:
Челик
Капацитет На Моторот:
19*27*16 14*22*20 15*23*20 21*29*16 22*30*16 20*28*20 мм
Бренд Име:
FUSHI
Премази:
Анти- ' рѓа, Масло
Структура:
игли валчести

Слична стока во категоријата..