• Намалена цена
  • Ново
10Pcs F698-2Z F698ZZ F698zz 8*19*22*6*1.5 мм F698 zz DDRF-1980ZZ Flanged Страната Длабоко Ритам Топката Лежишта 8x19x6 mm
zoom_in

10Pcs F698-2Z F698ZZ F698zz 8*19*22*6*1.5 мм F698 zz DDRF-1980ZZ Flanged Страната Длабоко Ритам Топката Лежишта 8x19x6 mm

DEN 283.00 297.60

Износот
check Това е достапна


Модел F698 ZZ Големина на(mm) Внатрешен Дијаметар(d) 8 Надворешниот Дијаметар(D)
19 Ширина (Б) 6 Печати Тип челик Материјал челик Испорака датум На барање за испорака
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
4)Ако ви треба производи кои не се наоѓаат во продавница, ве молиме контактирајте со нас .Постојат многу модел на производи,ние може да се 't take фотографии за секој модел, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.

Бренд Име:
HWB
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
F698ZZ
Капацитет На Моторот:
Стандард
Површина Грубост:
Ра 1.6
Премази:
Стандард
Структура:
Стандард
Потеклото на Земјата:
Кина
Тежина:
0.25 кг
Пакет Големина:
5*10*5cm
Тип:
Лагери
Материјал:
Челик
Е Прилагодена:
Yes
квалитет:
Супериорен производ
Тежина На Пакет:
0.150kg (0.33lb.)
Suivice:
Висок Квалитет на услуга
Број На Модел На:
F698ZZ

Слична стока во категоријата..