• Намалена цена
  • Ново
ZOKOL имајќи 29328 Удар сферични ролери имајќи 9039328 Удар Ролери Имајќи 140*240*60mm
zoom_in

ZOKOL имајќи 29328 Удар сферични ролери имајќи 9039328 Удар Ролери Имајќи 140*240*60mm

DEN 7229.00 9511.68

Износот
check Това е достапна


Број На Модел На:
29328
Капацитет На Моторот:
29328
Бренд Име:
ZOKOL
Површина Грубост:
Ра 0.8
Структура:
Удар Ролери Имајќи
Премази:
Масло
Материјал:
Гугл лого(GCr15)
Големина:
140*240*60mm

Слична стока во категоријата..