• Ново
50pcs TP101 Кујната Готвење Храна Месо Сонда Дигитални BBQ Термометар, Гас Рерна Термометар Капка превозот промет на големо со Бесплатен Превозот
zoom_in

50pcs TP101 Кујната Готвење Храна Месо Сонда Дигитални BBQ Термометар, Гас Рерна Термометар Капка превозот промет на големо со Бесплатен Превозот

DEN 5064.00

Износот
check Това е достапна

Карактеристики на производот : Бренд : HAILANGNIAO мерење Температура : -50°C~+300°C(-58°F~572°F)
Температурата точност : ±1°C/°F
Power saving mode : 10minutes автоматско исклучување функција
Напојување : 1.5 V(AG13)×1 Key
Карактеристики :
1.ON/OFF копчиња : префрлување
2.°C / °F Клуч : на екранот на владата,на ова копче може да биде °C / °F конверзија функција
3.ДРЖЕТЕ клучот : температура услови на екранот, притиснете го LCD екранот може да се одржува во ЗАДРЖЕТЕ земја,тогаш мерење на обновување температура за да се открие кога се работи ЗАДРЖЕТЕ функција, LCD екран ДРЖЕТЕ ги исполнуваат
4.MAX/МИН копче за да ја видите максимум / минимум
Спецификација :
Боја : Црна
Должина : 238mm
Нето тежина : 23g
Пакет тежина : 43.5 g
Пакување содржина : (со мало пакет)
1 x Дигитален термометар (батеријата вклучуваат)
1 x Настава

Бренд Име:
HAILANGNIAO
Излез:
Аналогни Сензор
Тип:
Магнетен Сензор
Материјал:
Мешавина
Број На Модел На:
TP101
is_customized:
Yes
Употреба:
TP101
Теорија:
TP101

Слична стока во категоријата..