• Намалена цена
  • Ново
Нови Жените Очи Шминка Сенки Земјата Боја Сјајот Мат Сенката за Очи Водоотпорен Долготрајни Сенки Сочинуваат Козметички xgrj
zoom_in

Нови Жените Очи Шминка Сенки Земјата Боја Сјајот Мат Сенката за Очи Водоотпорен Долготрајни Сенки Сочинуваат Козметички xgrj

DEN 79.00 101.76

Износот
check Това е достапна


Двојно Молив Земјата Бојата На Сенката За Очи Сјај Водоотпорен Долготрајни Сенки Сочинуваат Професионални Козметички Алатки
Карактеристики :
Тип : Сенката За Очи
Ефект : Водоотпорен / Вода-Отпорни, долготрајни, да Заличи, Лесно да се Носат
Водоотпорен / Водоотпорен : Да
Крај : Трепет, Мат
Боја : Како на објект прикажани
Производ големина : Полна големина
Пакет се вклучени : 1pc x Eye Сенка
Како да го користат :
Применува тоа да масло бесплатни eyelids со сенката за очи четка.Ако сакате да го користите како висока светлина во прав, можете да го користите лицето четка 24s или 25s карактеристики потрајни
Производ вовед :
1 : Високо квалитетни состојки со свилен сјај бои, може да трае во текот на целиот ден!
2 : Преносни и лесен за употреба.
3 : совршен за било професионални салон или лична употреба!
'

Корист:
Водоотпорен / Вода-Отпорни,долготрајни,Природна,Лесно да се Носат
НЕТО-WT.:
како што е прикажано на слика
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes
Заврши:
Трепет,Мат
Единствена боја/мулти-боја:
Единствена боја
Број На Модел На:
Сенката За Очи
Количина:
1pc
Состојка:
Како што е прикажано
Големина:
Full Size
Земја/Регион на Производство:
Кина
сертификација:
GZZZ
GZZZ:
YGZWBZ
Сертификат Број:
xxx
Тип:
Сенката За Очи
Тип:
Сенката За Очи
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.09kg (0.20lb.)
Пакет Големина:
15cm x 14cm x 13cm (5.91in x 5.51in x 5.12in)

Слична стока во категоријата..