• Намалена цена
  • Ново
28 Бои Природен Пигмент Мат Сенки Палети за Дама Природата да го Направи До Палета за Козметички Трепет Шминка на Очите Сенка Палета 2018
zoom_in

28 Бои Природен Пигмент Мат Сенки Палети за Дама Природата да го Направи До Палета за Козметички Трепет Шминка на Очите Сенка Палета 2018

DEN 186.00 218.88

Износот
check Това е достапна

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби, Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Продавница Листа. Ви благодарам многу!!! ^-^ Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.
28 Бои Природен Пигмент Мат Сенки Палети за Дама Природата да го Направи До Палета за Козметички Трепет Шминка на Очите Сенка Палета 2018
Тип : A : Сенки
Б : Сенки
C : Сенки со четка
D : Сенки со четка

Тип:
Сенката За Очи
Количина:
1 поставува
Земја/Регион на Производство:
Кина
Број На Модел На:
ZW514
Корист:
Долго-траен,да Заличи,Лесно да се Носат,Водоотпорен / Вода-Отпорни,Природни
Големина:
Set
Заврши:
Мат,Природни
сертификација:
GZBJZ
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes
НЕТО-WT.:
38g
Сертификат Број:
xx
Единствена боја/мулти-боја:
Над осум бои
Состојка:
Сенката За Очи
Бренд Име:
МИС РОУЗ

Слична стока во категоријата..