• Намалена цена
  • Ново
95 Бои Водоотпорен Сенката за Очи Сочинуваат Палета Поставува за Лице Очи Руменило + Прав + Трепет & Мат Сенки Природата Поставува ТОПЛА
zoom_in

95 Бои Водоотпорен Сенката за Очи Сочинуваат Палета Поставува за Лице Очи Руменило + Прав + Трепет & Мат Сенки Природата Поставува ТОПЛА

DEN 438.00 515.04

Износот
check Това е достапна


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Продавница Листа.Ви благодарам многу!!! ^-^
Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.
95 Бои Водоотпорен Сенката за Очи Сочинуваат Палета Поставува за Лице Очи Руменило + Прав + Трепет & Мат Сенки Поставува
Карактеристики : Лесен за Носење, Поставен на Бои, Лесни
Функции : Обоените сјај, Comestic за Партија
Боја : Мулти-Боја
Големина на : 15.6*10.5*2.2 cm
Високо пигментирани бои. Сите сенки може да се применуваат и влажни за подлабоко подолготраен ефект.
Компактен случај го прави лесен за складирање и патување.
На садови се диме големина околу и содржат многу прав за многу прекумерна употреба.
Боите не имаат еден тон трепет во нив, ако тоа е она што го барате за, секогаш можете да прашина трепет над врвот.
Packge Вклучуваат :
1* 95 Бои Eyehsadow Палета.

Тип:
Сенката За Очи
Заврши:
Сатен,Сјајот,Трепет,Светлечки,Сончева,Природни
НЕТО-WT.:
110g
Земја/Регион на Производство:
Кина
Корист:
Долго-траен,Лесно да се Носат,Водоотпорен / Вода-Отпорни,Природни
Количина:
95 Бои/Палета
Број На Модел На:
QL201
Големина:
Set
сертификација:
GZBJZ
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes
Состојка:
Сенката За Очи
Сертификат Број:
xx
Единствена боја/мулти-боја:
Над осум бои
Бренд Име:
МИС РОУЗ

Слична стока во категоријата..