• Намалена цена
  • Ново
MAANGE 10pcs Diomand Форма Шминка Четки Постави Очите Сенка EyeLiner Concealer Прав Лицето Естетската Убавина Алатка
zoom_in

MAANGE 10pcs Diomand Форма Шминка Четки Постави Очите Сенка EyeLiner Concealer Прав Лицето Естетската Убавина Алатка

DEN 127.00 162.24

Износот
check Това е достапна

Функција : ⅰ.Оваа четка сет содржи различни моден дизајн четки, кој е практичен и може да ги задоволи своите основни потреби на секојдневната примена. ⅱ .Направени од високо квалитетен материјал, кој е издржлив за да го користите и ќе обезбеди голема грижа за вашата кожа. ⅲ .Со модерен и атрактивен коса, тие ќе не е лесно да се процени вашата кожа и лесно да се држиме прав не исчезнува или се намалува, можете да уживам во тоа за подолго време. ⅳ .Со единствена форма на четка рачка, ова ќе полесно да зафат и контрола. ⅴ .Тие се идеални за примена на прав, фондација, руменило, concealer и други користи за лицето,очите,итн. Пакет Вклучувајќи : 10pcs Шминка Четка Детали : Големина : стан.стан.17.3-18.3 cm во Пакување Тежина : 58g Коса Материјал : Синтетички Влакна Рачка : Пластична Рачка Употреба : Шминка Уметник/Студио/Салон/Убавина Училиште/Home/Патување Пакет : безбедно Спакувани во Меур Торба.

Тип На Објект:
Шминка Четка
Рачка Материјал:
Метал
Големина:
normal
Материјал:
Синтетичка Коса
Се Користи Со:
Се Поставува & Колекции
Количина:
10pcs/set
Четка Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
dh46
Бренд Име:
MAANGE

Слична стока во категоријата..