• Намалена цена
  • Ново
1Pair Моден Дизајн 3D Mink Лажни Трепки Природно Долго Крстот Дебела Црна Лажни Око Трепките Шминка Продолжување Алатки
zoom_in

1Pair Моден Дизајн 3D Mink Лажни Трепки Природно Долго Крстот Дебела Црна Лажни Око Трепките Шминка Продолжување Алатки

DEN 135.00 232.32

Износот
check Това е достапна


.100% Сосема Нова мода шминка мека долго дебели лажни трепки
.Направи твоите очи да изгледа светла и атрактивен
.За лице и за секојдневна употреба
.Може да бидат отстранети од страна на око шминка смена
.Едноставни за употреба и удобен за носење
.Одговара на вашиот каузална и партија шминка
.Може да се користи многу пати, ако тие се користат и отстранети properl
.Пакетот вклучува : 1 кутија *1 пара Лажни Трепки
Продавница во кина :

Должина:
Mix
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelash Материјал:
Човечка Коса
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Број На Модел На:
xm39
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Големина:
Normal nize
Лажни Трепки Стил:
Crisscross
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Црна Terrier
Количина:
1 парови
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Боја:
Црна

Слична стока во категоријата..