• Намалена цена
  • Ново
Трепките рачно изработени Кревката Трепките Обновливи Човечка Коса на Природен Долго 3D Лажни Mink Трепките Полна Лента Трепките Шминка Maquiagens
zoom_in

Трепките рачно изработени Кревката Трепките Обновливи Човечка Коса на Природен Долго 3D Лажни Mink Трепките Полна Лента Трепките Шминка Maquiagens

DEN 48.00 93.12

Износот
check Това е достапна

материјал : 100% Човечка Коса на Трепките количина : 1 пар стил : visofree 43, visofree 48 , visofree 217, visofree 218, visofree 510, visofree 523, visofree 747 L, visofree 747 M, visofree 747 S, visofree WSP Карактеристики : -Фасцинантен трепките и погоден за лица и дом-Volumizing и задебелување на вашите трепки да ги направи да изгледаат повеќе кадрава. -Може да се отстрани со око шминка смена. -Едноставен за користење и удобен за носење. -Може да се користи многу пати, ако тие се користат и се отстранува правилно. тип : Природни долго, неуредна крст, крилести, партија,секојдневно ве Молиме имајте во предвид : 100% рачно изработени, секоја серија ќе биде разликата, вклучуваат форма, должина, виткање, дебелина и др.

Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Бренд Име:
visofree
Лажни Eyelash Материјал:
Човечка Коса
Големина:
1 pair
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Количина:
1 кутија
Број На Модел На:
visofree 43
Лажни Трепки Стил:
Природни Долго
Лажни Трепки Terrier:
транспарентна пластика
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките

Слична стока во категоријата..