• Ново
ПРОЗОРЦИ Бесплатен Превозот Mink Трепките трговија на големо 3D Mink Трепките сибирскиот 500pair/многу црна боја синтетички Влакна Материјал лажни eyelash
zoom_in

ПРОЗОРЦИ Бесплатен Превозот Mink Трепките трговија на големо 3D Mink Трепките сибирскиот 500pair/многу црна боја синтетички Влакна Материјал лажни eyelash

DEN 43152.00

Износот
check Това е достапна


ПРОЗОРЦИ Бесплатен Превозот Mink Трепките wholeasle 3 D Mink Трепките сибирскиот 5 00pair/многу Црна боја синтетички Влакна Материјал лажни eyelash
500 пар/многу
Почитувани купувачи ,можете исто така да изберете од оние што ви се допаѓа
и да го оставите порака до нас ,ние ќе го испрати како микс
трговија на големо дека сте побарале.
инаку ќе го испратите Default
1/100% mink крзно
2/8 различни природни стилови
Од понеделник до Sunda, можете да изберете 1style да натпревар
3/Полесни, помеки и пофлексибилен отколку sythetic лажни eyelash .
100% рачно изработени, Sterilized, & хипоалерген
Нежно четки & собрани суровост-слободен Сибирскиот Mink Коса
Направени со 100% ВИСТИНСКИ (Реални) Сибирски Mink Крзно
- Може да се носи до 25 пати со соодветна грижа
Лесен за користење, може да се направи вашите очи да изгледа светла и атрактивен
Погодни за причинско-последична или партија шминка
Тие може да бидат отстранети од страна на око шминка смена
- Може да се употребуваат кога се применува со нега
Лепак не е вклучена
Насоки на Употреба :
Внимателно отстранување на трепките од случајот со помош на пинцета
Спореди лажни трепки со окото линија должина, трим на соодветна должина и ширина
Додадете лепак заедно со лажни eyelash корен со памук
Задржете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со притисок
- Ако е потребно, се применуваат сенката за очи или eyeliner да се направи вашите очи линија погледнете повеќе природни
Превозот :
Цел може да биде Предаден на Светот. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната или Epack, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Плаќање :
Зачувам . western union, преведување , било aliexpress ви овозможи употреба се acceptalbe.

Должина:
Mix
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Трепки Стил:
Дебели
Број На Модел На:
ME00518
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Големина:
AFE0002
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Бренд Име:
LILLYMEI
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Памук Труп
Количина:
1000
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Крзно текстура:
100% mink крзно
Врвен квалитет mink удари со камшик:
Mink крзно удари со камшик
Mink Lash Бутик:
Исто како Veloure mink квалитет
mink трепките стил:
100 стил во парк

Слична стока во категоријата..