• Намалена цена
  • Ново
20/15PCS Професионална Шминка Четки Поставите Лице во Прав Фондацијата Сенки Eyeliner Усна Руменило Естетската Убавина сочинуваат Четки
zoom_in

20/15PCS Професионална Шминка Четки Поставите Лице во Прав Фондацијата Сенки Eyeliner Усна Руменило Естетската Убавина сочинуваат Четки

DEN 48.00 64.32

Износот
check Това е достапна


Карактеристики :
Погоден за Професионална употреба или Домашна употреба
Лесно да се држиме прав, природна боја, рендерирање униформа
Професионален квалитет на четка сет кој вклучува сите основи треба за дневни апликации
Со соодветна грижа, вашите четки може да се ужива години
Ние ги собереш четка во секој поединечно Пакување,погодно за вас преземе и да Го користите, исто така, може да се направи на четка се користи за години.
Спецификации :
Материјал : Пластична Рачка + Најлон Коса
Вкупна Должина : Околу. Меѓу 13.5 см 15 см/Помеѓу 5.31" да 5.9"
Четки вклучува : Фондација во Прав со Четка,Усна Четка,Маскара Четка,Сенки Четка,Два Страна Четка,Веѓа Маскара Четка,Сунѓерот Четка,дупка со Четка,Носот Сенка Четка,Eyeliner Четка.
Ве молиме имајте во предвид :
Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 2-3cm грешка. И item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.се надевам на разбирање. 20/15/3/1 * Шминка Сенки Четки

Тип На Објект:
Шминка Четка
Рачка Материјал:
Пластични
Материјал:
Синтетичка Коса
Бренд Име:
MAANGE
Се Користи Со:
Се Поставува & Колекции
Големина:
Between 13.5cm to 15 cm cm
Број На Модел На:
Шминка Четка
Четка Материјал:
Синтетички Влакна,Волна, Влакна,Најлон
Количина:
20pcs; 15pcs;1pc; 3pcs
Големина:
Between 13.5cm to 15 cm

Слична стока во категоријата..