• Намалена цена
  • Ново
Топ 1Pairs Природни Лажни Трепки Дебели Eyelash Продолжување Убавина Шминка коњски влакна Трепките Cilios Posticos Природни Maquiagem
zoom_in

Топ 1Pairs Природни Лажни Трепки Дебели Eyelash Продолжување Убавина Шминка коњски влакна Трепките Cilios Posticos Природни Maquiagem

DEN 162.00 278.88

Износот
check Това е достапна


Функција :
.100% Сосема нов 1 парови долго дебели лажни трепки
.Направи твоите очи да изгледа светла и атрактивен
.За лице и за секојдневна употреба
.Може да бидат отстранети од страна на око шминка смена
.Едноставни за употреба и удобен за носење
.Одговара на вашиот каузална и партија шминка
.Може да се користи многу пати, ако тие се користат и се отстранува правилно
Пакетот вклучува : 1 кутија * 1 пара Лажни Трепки
Плаќање
.ние прифаќаме Alipay тука
.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Испорака Детална :
. Објектот ќе биде предаден од страна на Воздух Пошта преку Кина Пост Воздух Mail заводот во рок од 1 бизнис дена по receving расчисти исплата
.тоа трае околу 20-35 дена.Други земји 25-50days
.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот responsibilty.ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
.Некаде Воздухопловната може да пропушти некои postages,ние ќе рефундирање на цената на објектот со исклучок на превозот надомест кога не можете да добиете на вашиот објект.
.ние добредојдовте во светот на купувачи
.Превозот до Worldwid
За Повратни Информации :
.ако не сте задоволни со нашата служба за производот.Ние очекуваме позитивен фидбек и 5 ѕвезди на детални продавачот Оценка.
.Ние ќе го прават истото за вас.ако имате anyproblem или не се задоволни со нашите производи и услуги.
.ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време пред да ја напушти други повратни информации,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ви благодариме! Уживаат во шопинг тука!
Како да се применуваат лажни Трепки
Продавница во кина :

Должина:
11mm
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelash Материјал:
Човечка Коса
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Големина:
Normal nize
Лажни Трепки Стил:
Крилести
Број На Модел На:
MT810
Бренд Име:
AIMO
Лажни Eyelashe Должина:
0.5-1cm
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Црна Terrier
Количина:
1 парови
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Боја:
Црна

Слична стока во категоријата..