• Намалена цена
  • Ново
MAANGE 20pcs Шминка Четки Поставите Фондацијата Прав Concealer Сочинуваат Четки Меша Контура Шминка W9
zoom_in

MAANGE 20pcs Шминка Четки Поставите Фондацијата Прав Concealer Сочинуваат Четки Меша Контура Шминка W9

DEN 263.00 336.48

Износот
check Това е достапна

Спецификација : Боја : multicolor Пол : Жените Големина : Околу 1.3*19.2 cm Коса Материјали : Најлон Коса Рачка материјал : Позлата,Пластични Користи со : Прав Основна шминка четка. Погоден за професионална употреба или домашна употреба. Лесен за употреба и преносни. За контролирано сенката за очи апликација и исто така може да се користи за да се вклопуваат сенката за очи make up. Пакет : 20 PCS/Set Шминка Четка

Тип На Објект:
Шминка Четка
Рачка Материјал:
Метал
Материјал:
Синтетичка Коса
Големина:
normal
Количина:
20pcs/set
Се Користи Со:
Се Поставува & Колекции
Четка Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
dh44
Бренд Име:
MAANGE

Слична стока во категоријата..