• Ново
ПРОЗОРЦИ Бесплатен Превозот 500pair Qingdao Blanda Лажни Eyelash Индивидуални трговија на Големо рачно изработени 3D Mink Трепките обичај eyelash пакување
zoom_in

ПРОЗОРЦИ Бесплатен Превозот 500pair Qingdao Blanda Лажни Eyelash Индивидуални трговија на Големо рачно изработени 3D Mink Трепките обичај eyelash пакување

DEN 43152.00

Износот
check Това е достапна


ПРОЗОРЦИ Бесплатен Превозот 500pair Qingdao Blanda Лажни Eyelash Индивидуални трговија на Големо рачно изработени 3 D Mink Трепките обичај eyelash пакување
500 Pair/многу
Почитувани Клиенти,
Сите производи се во акцијата, можете да изберете стил ви се допаѓа.
Ве молиме имајте во предвид стилови ви се допаѓа, ако не, ние ќе се измеша стил пакување за вас.
Ние, исто така, се продава сопствени кутии, ве молиме контактирајте со нас ако е потребно.
За било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас!
Бела Whats APP : +86 15689928939
Спецификација :
• Материјал : Редовни квалитет mink lash
• Стил : 3 D, mink, дебели, природна, мека и како што сакав
• Боја : Црна или други бои како што сакав
• Одделение : Редовен и висок квалитет(100% рачно изработени)
• Големина : Големина како сакате
Функција :
• Фасцинантен трепките и погоден за лица и дом
• Може да се користи многу пати, ако тие се користат и се отстранува правилно
• Супер меки трепките, удобен за носење
• Висок квалитет на трепките, еднократно(25-30 пати)
• Лесно да се носат, да се патува make-up за полнење
Answer : ___________________________ Note :
• Ве молиме да ги исклучите со професионална трепките пинцети
• Не се чисти со масло шминка смена
Како да го користите :
• Внимателно отстранување на трепките од случајот со помош на пинцета
• Спореди лажни трепки со окото линија должина, трим на соодветна должина и ширина
• Додадете лепак заедно со лажни eyelash корен со памук
• Да го држат eyelash на коренот на вашиот природен трепките со притисок
• Ако е потребно, се применуваат сенката за очи или eyeliner да се направи вашите очи линија погледнете повеќе природни
Ние имаме многу акции и 100 стилови понуда за вас да се избере.Пакувањето може да биде
кориснички, како сакате.Ако сакате да знаете повеќе детали,ве молиме падна слободни да контакт
мене.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. Јас сакам да се купи многу различни стилови, како треба да направам?
Метод 1 : Место на цел со стилови сакате директно на линкот.(Додадете во кошничката еден по еден, па потоа ги плаќаат заедно во вашата кошничка)
Метод 2 : Дали има некоја забелешка или оставете порака со цел да побарате од нас да испратите стилови сакате пред да се испрати надвор.
2. Колку време е потребно за процесот на цел?
Нормално тоа ќе трае 48 часа(во работни денови) да се процесира вашата нарачка и да го испрати надвор.
Но, во зафатени сезона, тоа може да трае подолго.
3. Како да се track my парцела?
Можете да добиете на вашите следење на број на вашата нарачка, ако имате било какви прашања со следење, ве молиме контактирајте со нас.
4. Кога можам да добијам мојот парцела?
Времето за испорака зависи од превозот на начин да одбереш.

Должина:
500
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
0.5-1cm
Број На Модел На:
BC00182
Лажни Трепки Стил:
Природни Долго
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Бренд Име:
LILLYMEI
Лажни Трепки Terrier:
Црна Памук Труп
Количина:
1000
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Големина:
AFMD19
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Целосната Во Дресот На Трепките:
3D Mink удари со камшик
Функција:
Супер меки, природни, еднократно, волумен
боја:
Црна
Клучни зборови:
3d mink трепките,mink трепките,лажни eyelash
Најголемиот Дел Цена:
Yes
Број На Модел На:
AFM01-20
одделение:
Редовни quanlity

Слична стока во категоријата..