• Намалена цена
  • Ново
12pcs Сенки Шминка Четки за Полнење Eyeliner Сенки во Прав Веѓа Меша Око Усна Козметички Шминка Четки Алатка Поставите Maquiagem
zoom_in

12pcs Сенки Шминка Четки за Полнење Eyeliner Сенки во Прав Веѓа Меша Око Усна Козметички Шминка Четки Алатка Поставите Maquiagem

DEN 396.00 649.44

Износот
check Това е достапна


12pcs Сенки Шминка Четки за Полнење Eyeliner Сенки во Прав Веѓа Меша Око Усна Козметички Шминка Четки Алатка Поставите Maquiagem
Карактеристики :
Име : шминка четка
Материјал : висок крајот дрвена рачка / висок квалитет на алуминиум цевка / висок квалитет најлон коса
Боја : црна
Спецификации : 12 парчиња
Применливи луѓе : Почетниците Убавината на Одлуки, Искусни Убавината на Одлуки, Професионална Шминка Уметници
12 различни во облик на четка завршува направи погодна за око сенки, веѓите и усните шминка. Професионално дизајнирани со четка завршува се погодни за мулти-агол на лицето шминка лесно. Тоа е совршен за двете професионалци и почетници според различни функции.
Топло Прашува :
Ве молиме чисти четки пред употреба.
Чистење Метод
Ве молиме, изберете ја благ детергент како бебе шампон (или други благ детергент) четка за чистење.
Пакување Листа :
12 * шминка четки
Цел Инфо
Плаќање
1 : да ја прифатиме Alipay, Western Union, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2 : Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена за нарачки. 3 : Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте за втор и обидете се повторно.
Испорака
1 : Ние брод на светот. 2 : Ние поддршка на пратката од страна на e Packet, Кина Пост Воздух Mail, EMS, Fedex и DHL, добредојдени се избере методот сакате подобро. 3 : Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 3 до 5 работни дена по вашата исплата пристигна. 4 : времето За испорака може да бидат различни, понекогаш и тоа може да трае до 10 до 60 дена. 5 : стоките ќе бидат етикетирани како "Подарок" и изјави пониска вредност за превозот цел само. 6 : Ако адреса не е точно, pls се направи промена, пред да плати, на неточни адреса ќе предизвика mail изгубени. Побарувањата за наплата ќе не бидат прифатени за овој случај. 7 : Следење Бр. ќе бидат обезбедени еднаш ние брод од стоката.
Враќање
1 : За било која причина,'повторно не се задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена. Ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот. 2 : Ако објектот е дефектен, ве молиме да ни кажете веднаш замена или поправка. Ако заменетата не е vailable, а потоа на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.
Повратни информации
1 : Ако не сте задоволни со предмети и нашата услуга, pls љубезно ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ние со задоволство ќе да го стори истото за вас. 2 : ве Молиме не двоумете се да aontact нас за да се добие подобро решение пред да остави негативни повратни информации.

Тип На Објект:
Шминка Четка
Број На Модел На:
шминка четка за полнење
Се Користи Со:
Се Поставува & Колекции
Бренд Име:
GUJHUI
Четка Материјал:
Најлон
Рачка Материјал:
Дрво
Количина:
12pcs/Set
Големина:
as the picture shows
Материјал:
дрвена рачка / висок квалитет на алуминиум цевка / висок квалитет најлон коса
Клучни зборови:
очите шминка четки за полнење
предмети:
сенки веѓа eyeliner makeuo четки
Пад на превозот:
Поддршка
Функција:
веѓа сенки козметички четки
feature1:
очите усна четки сет
feature2:
козметички шминка четка алатка
Feature3:
прав фондацијата четки сет
Feature4:
очите и носот шминка четки
feature5:
pinceis maquiagem

Слична стока во категоријата..