• Ново
ПРОЗОРЦИ Бесплатен Превозот 1000pcs Лажни Eyelash Розова Сјај Пакување Кутија 3D Mink Трепките Пакување Кутија Обичај Eyelash Пакување Кутија
zoom_in

ПРОЗОРЦИ Бесплатен Превозот 1000pcs Лажни Eyelash Розова Сјај Пакување Кутија 3D Mink Трепките Пакување Кутија Обичај Eyelash Пакување Кутија

DEN 2832.00

Износот
check Това е достапна


ПРОЗОРЦИ Бесплатен Превозот 1000pcs Лажни Eyelash Розова Сјај Пакување Кутија 3 D Mink Трепките Пакување Кутија Обичај Eyelash Пакување Кутија
Само кутија
1000pcs/многу
Почитувани купувачи, можете исто така да изберете од оние што ви се допаѓа
и да го оставите порака до нас. Ние ќе испраќање како микс
трговија на големо дека ќе reauested.
Инаку ќе го испратите на Стандардно.
За било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас!
Бела Whats APP : +86 15689928939
Спецификација :
Големина : 7.5 cm*7.5 cm
Пакување спецификации : една
Тип : Трепките Сад
Материјал : пластика
Шарени Сјајот картички : Виолетова, Жолта и сребро, ние може да се меша боите еднакво или да наведете боја дистрибуција
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. Јас сакам да се купи многу различни стилови, како треба да направам?
Метод 1 : Место на цел со стилови сакате директно на линкот.(Додадете во кошничката еден по еден, па потоа ги плаќаат заедно во вашата кошничка)
Метод 2 : Дали има некоја забелешка или оставете порака со цел да побарате од нас да испратите стилови сакате пред да се испрати надвор.
2. Колку време е потребно за процесот на цел?
Нормално тоа ќе трае 48 часа(во работни денови) да се процесира вашата нарачка и да го испрати надвор.
Но, во зафатени сезона, тоа може да трае подолго.
3. Како да се track my парцела?
Можете да добиете на вашите следење на број на вашата нарачка, ако имате било какви прашања со следење, ве молиме контактирајте со нас.
4. Кога можам да добијам мојот парцела?
Времето за испорака зависи од превозот на начин да одбереш. Но, тоа нестабилна поради транзит, царинските, зафатен сезона/гасена сезона и други фактори, некаде тоа е брзо и некаде тоа е бавно.
Превозот :
Цел може да биде Предаден на Светот. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната или Epack, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Плаќање :
Зачувам . western union, преведување , било aliexpress ви овозможи употреба се acceptalbe.
Уживајте во вашата шопинг време, имаме добар ден!

Должина:
Only Box 1000pcs, Only Box 500pcs, Only Box 300pcs, Only Box 200pcs, Only Box 100pcs, Only Box 50pcs, Only Box 40pcs, Only Box 30pcs, Only Box 20pcs
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Број На Модел На:
BC00190
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Големина:
NAF10
Лажни Eyelashe Должина:
0.5-1cm
Лажни Трепки Стил:
Природни Долго
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Бренд Име:
LILLYMEI
Лажни Трепки Terrier:
Црна Памук Труп
Количина:
1000
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Целосната Во Дресот На Трепките:
3D Mink удари со камшик
Функција:
Супер меки, природни, еднократно, волумен
боја:
Црна
Клучни зборови:
3d mink трепките,mink трепките,лажни eyelash
Најголемиот Дел Цена:
Yes
Број На Модел На:
NAF10
одделение:
Редовни quanlity

Слична стока во категоријата..