• Ново
10 пара Вистински и Лажен Mink Трепките 3D Природни Лажни Трепки 3d Mink Трепките Мека Eyelash Продолжување Шминка Комплет бесплатен превозот
zoom_in

10 пара Вистински и Лажен Mink Трепките 3D Природни Лажни Трепки 3d Mink Трепките Мека Eyelash Продолжување Шминка Комплет бесплатен превозот

DEN 1200.00

Износот
check Това е достапна


10 пара 100% Вистински и Лажен Mink Трепките 3 D Природни Лажни Трепки 3d Mink Трепките Мека Eyelash Продолжување Шминка Комплет бесплатен превозот
Супер природна, мека и удобна!! Погоден за шминка за девојки.По користи ќе знаат како природни тоа е ~Повторно, исто така постојат и разлики во стил на eyelash со добар квалитет.
*100% Сосема нова мода шминка мека долго дебели лажни трепки
*За лице и за секојдневна употреба
*Може да се отстрани со око шминка смена
*Едноставна да се применуваат и удобен за носење
*Може да се ре-се користи многу пати од страна на соодветно одржување
Како да се користи?
Внимателно отстранете трепките од случајот со помош на пинцета
Споредете лажни трепки со окото линија должина, трим на соодветна должина и ширина
Додадете лепак заедно со лажни eyelash корен со памук Задржете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со притисок Ако е потребно, се применуваат сенката за очи или eyeliner да се направи вашите очи линија погледнете повеќе природни
Ако ви треба оваа големина или други големини за pls контактирајте со нас без да се двоуми.
10 пара 100% Вистински и Лажен Mink Трепките 3 D Природни Лажни Трепки 3d Mink Трепките Мека Eyelash Продолжување Шминка Комплет бесплатен превозот

Навивам:
C
Дебелина:
0.10 mm
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Големина:
3D Lash
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Број На Модел На:
Лента Lash
Лажни Трепки Terrier:
Други
Бренд Име:
големото око е тајна
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Лажни Трепки Стил:
Други
Количина:
10
Лажни Трепки Стил:
Природни Долго
Име:
3D Mink удари со камшик
Функција:
Супер меки, природни, еднократно, волумен
боја:
Црна
Клучни зборови:
3d mink трепките,mink трепките,лажни удари со камшик
Најголемиот Дел Цена:
Yes
Пад на превозот:
Yes

Слична стока во категоријата..