• Намалена цена
  • Ново
Нов Златен Трепет Шминка Течни Eyeliner Метален 12 Бои, Сјај Eyeliner Сочинуваат Diomand Сјајна Лагер Козметика
zoom_in

Нов Златен Трепет Шминка Течни Eyeliner Метален 12 Бои, Сјај Eyeliner Сочинуваат Diomand Сјајна Лагер Козметика

DEN 60.00 77.28

Износот
check Това е достапна


Златна Трепет Шминка Течни Eyeliner Метален 12 Бои, Сјај Eyeliner Сочинуваат Diomand Сјајна Лагер Козметика

НЕТО-WT.:
3.3 g
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes
Корист:
Водоотпорен / Вода-Отпорни,долготрајни,Другите,Лесно да се Носат
Единствена боја/мулти-боја:
Над осум бои
Заврши:
Светли,Метален,Сатен
Број На Модел На:
металик течни eyeliner
Тежина:
Golden Liquid Eyeliner
Состојка:
Diomand Течни Eyeliner
Земја/Регион на Производство:
Кина
сертификација:
GZZZ
GZZZ:
YGZWBZ
Тип:
Сенката За Очи & Лагер Комбинација

Слична стока во категоријата..