• Намалена цена
  • Ново
Латекс Униформа блуза За Mens Латекс Грб Црвено Гумени Одговараат 0.4 MM Дебелина
zoom_in

Латекс Униформа блуза За Mens Латекс Грб Црвено Гумени Одговараат 0.4 MM Дебелина

DEN 4896.00 5500.80

Износот
check Това е достапна


С Е П
П : Дали вашиот латекс облека се направени од природен латекс или друг сјајна ткаенина
A : Ние може да обезбеди материјалот е 100% природен латекс; достигна медицинскиот ниво, тоа не е сјајна ткаенина.
П : Дали овие латекс облека направени во вашата фабрика истата сјајна како на сликата покажува?
A : латекс по себе не е сјајна, тоа само како балон. Сјајна латекс облека на слика воопшто се обложени со лесното масло само за убави (Ако у треба полски,ние ќе ја додадете екстра)
П : Колку време е потребно за да добијат производ јас цел?
A : Тоа нормално трае 6-8 работни дена за да се прилагоди на стандардот sizeand 10-25 работни дена (Пост воздух mail)да ја испорача на облека за вас. Севкупно, тоа трае 18-35 работни дена за да можете да ја примите вашата облека. имаме посебен брза услуга каде за дополнителна такса ние може да се даде приоритет на вашата цел, U може да изберете локација за подигнување или ПРОЗОРЦИ брза испорака начин 3-7days достигна
П : јас Треба да се платат давачки?
А : ве Молиме да се спомене : нашата цена не вклучувајќи било увоз доход,plz проверете ur локалната политика и да го оставите порака кога у нарачување околу тоа колку и што е името треба да се пријават на фактура
Нормално кина пост нема потреба данок,(ние само пишуваат 5-20$ кога бродот преку Кина пост воздух mail ) DHL /UPS/EMS потреба од дополнителен данок. П : Дали пакетот ќе споменати Латекс фетиш објект? A : Воопшто не!Ние Целосно запечатени пакувања,и напишете normall маска,да се облекува,облека, ект!! П : Како Можам Да Се Избере Трим Боја? A : Како aliexpress функција ограничени ,ние само може да изберете една боја ,па кога ќе ги нарачате ве молиме оставете порака за вашата трим боја Големина на Табелата Направи За Мерење не ни даде вашата намали големината. По мера ќе ослободувањето според нејзиното искуство,материјалот е широк и може да се поместуваат околу 5-10cm. значи, треба само да ни кажете на вашите точни мерења. Сите наши облека на одлуки имаат богати искуства во прилагодувањето облека за извоз во САД и Европа. ние препорачуваме да се квалификуван seamstress да се измери вашата облека големина. мерење на себе ќе даде неточни бројки и може да доведе до разочарување Има само екстра такса ако вашиот мерка е поголем од L, ние задолжен мал дополнителен материјал такса, плус дополнителни превозот
Боја Шема
Многу Важно :
Темно Црвена /сино /pearly црна е надвор од акциите
Но, ние додадете темно ранливите/маслинесто зелена/ транспарентен сино/ транспарентен црвена/ транспарентен розова/ транспарентен пурпурна/ транспарентен bwown
Pwearly боја ќе додадете екстра ! Нормално catsuit ќе додадете 25$
Стандардна дебелина : 0.

боја:
Транспарентен Розова Боја, Црна, Сина, Кафена, Проѕирна Црна, Маслинесто Зелена, Транспарентни Сина, Транспарентен Кафена, Портокалова, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Јасно, Војска Зелена, Транспарентни Црвена, Небото Сино, Транспарентен Пурпурна
Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Тема:
Кариера
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
RB-C031
Материјал:
Латекс
Сексуално Сугестивна:
No
Дебелина:
0.4 mm

Слична стока во категоријата..