• Намалена цена
  • Ново
микробранова печка силика гел за печење торта мувла сладолед калапи голема големина ice cube мувла Рачно Изработени Занаетчиски Сапун Силиконски калап
zoom_in

микробранова печка силика гел за печење торта мувла сладолед калапи голема големина ice cube мувла Рачно Изработени Занаетчиски Сапун Силиконски калап

DEN 409.00 481.44

Износот
check Това е достапна


калап за големина 30 /14 / 4.3 cm, една дупка со дијаметар околу 6.1 cm
Боја случаен превозот
Материјал храна одделение силиконски
микробранова печка силика гел за печење торта мувла сладолед калапи голема големина ice cube мувла Рачно Изработени Занаетчиски Сапун Силиконски калап

Број На Модел На:
MS01
Материјал:
Силикони
Тема:
Цвет
Обликот:
Цвет

Слична стока во категоријата..