• Намалена цена
  • Ново
3D декоративни Цвет печење торта Силиконски Калап Сапун Одлуки Мувла
zoom_in

3D декоративни Цвет печење торта Силиконски Калап Сапун Одлуки Мувла

DEN 383.00 450.72

Износот
check Това е достапна


целиот калап големина за 10.2 * 7.5 * 2cm, ве молиме проверете внимателно
3 D декоративни Цвет печење торта Силиконски Калап Сапун Одлуки Мувла

Број На Модел На:
az010
Материјал:
Силикони
Тема:
3D цвет
Обликот:
Цвет

Слична стока во категоријата..