• Ново
Четири Точка Ѕвезди Форма Сјајот 12 тегли 4 Точка Ѕвезда Сјајот Смола Материјали Помине Уметност Decoden Лигите - 12 Колекции / многу
zoom_in

Четири Точка Ѕвезди Форма Сјајот 12 тегли 4 Точка Ѕвезда Сјајот Смола Материјали Помине Уметност Decoden Лигите - 12 Колекции / многу

DEN 221.76

Износот
check Това е достапна

Четири Точка Ѕвезди Форма Сјајот 12 тегли 4 Точка Ѕвезда Сјајот Смола Материјали Помине Уметност Decoden Лигите - 12 Колекции / многу
Опис : Боја : 12 бои holographic сјајот Големина : 4mm Облик : Star (четири точка ѕвезда) ПАКУВАЊЕ : 12 Тегли/ set (12 бои)
Се КОРИСТИ ЗА : - нокти декорација - лак - scrapbooking и други хартија занаети - смола накит - .. и многу повеќе!

Повратни информации :
Почитувани клиенти, ние навистина го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба и предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек .
1. Кога ќе стапка на превозот време дел, ве молиме да земете во меѓународниот транзит во предвид.
2. Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро.
3. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.
4. Ве молиме ни e-mail пред да замине било 1, 2, или 3 рејтингот, негативни повратни информации или да се отвори било случај.
5. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето.
6. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем, ви благодарам!
Превозот И Предавање Термини :
1) Ние брод во СВЕТОТ , Сите нарачки под $2 се испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и следење на број само може да се провери во Кина.
2) точки ќе биде предаден во рок од 7 дена по уплатата е потврдено.
3) Предмети се испраќаат преку економија поштенски (ние ќе го испратите вашиот пакет со бесплатно следење на број), стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 35 дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае и до 45 работни дена. Ако не можете да го добијат тоа по 40 дена. Ве молиме контактирајте со нас за решавање.
5) Превозот може да биде под влијание на празници, настани и други несигурности. Ние не може да гарантира пристигнувањето време, се надевам дека ќе можат да го разберат и да бидат трпеливи.
6) превозот цена и објектот цената не вклучува никакви увозни даноци, давачки и давачки, купувачите се одговорни за царински давачки. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Превозот Политика :
1. Ние не сме одговорни за undeliverable адреса, ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса.
2. Предмети генерално се испраќаат надвор што е можно поскоро по вашата исплата е расчисти (Саб. & Сонцето. исклучени).
3. Нарачки од Кина ќе се испраќаат надвор преку Кина Пост, испорака обично трае 20-50 работни дена (сабота и недела се исклучени), ако треба објектот итно,ве молиме контактирајте со нас за детали пред да купите.

Тип На Објект:
сјајот на ноктите
Материјал:
Пластични
Количина:
566565
Бренд Име:
MAFANAILS
Број На Модел На:
PLB17
НЕТО-WT.:
2g
Име:
сјајот на ноктите
Стил:
четири ѕвезди
боја:
12 бои
Пакет:
12jars/set
Тежина:
69g
Форми:
Четири Агол Петокрак Облик
предмети:
Четири точка искра ѕвезди помине уметност форма spangles sequins
Дизајни:
Четири Точка Ѕвезди Форма Сјај
Големина:
4mm
Предмети Стил:
Четири Точка Ѕвезди Форма Сјај за помине уметност

Слична стока во категоријата..