• Намалена цена
  • Ново
Дијамант Помине Уметност Акрилик Rhomb Помине Снегулки Sequins Прав DIY Совети за Убавина Сјајот 3D 1 Кутија Ласерски Rhombus Обликот на Ноктите Сјај
zoom_in

Дијамант Помине Уметност Акрилик Rhomb Помине Снегулки Sequins Прав DIY Совети за Убавина Сјајот 3D 1 Кутија Ласерски Rhombus Обликот на Ноктите Сјај

DEN 24.00 27.84

Износот
check Това е достапна

Опис : Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет на Објектот ќе сјајот во темно место. Па тоа е толку beatiful и ќе добиете повеќе атрактивни. Материјал : Пластични Боја : 12 бои Пакет се Вклучени : 1 кутија помине шушка

Бренд Име:
БУ-Bauty
НЕТО-WT.:
1.5 G
Број На Модел На:
M1185-01
Материјал:
Пластични
Количина:
1 кутија
Тип На Објект:
сјајот на ноктите
боја:
Како се покаже слика
Шема:
Како се покаже слика
користат за:
Помине Уметност

Слична стока во категоријата..