• Намалена цена
  • Ново
Нов тренд на бојата се Менува Неонски Огледало во прав Камелеон помине во прав бисер школка Сјајот Светкавиот Ултра-тенок Помине Уметност Хром во Прав
zoom_in

Нов тренд на бојата се Менува Неонски Огледало во прав Камелеон помине во прав бисер школка Сјајот Светкавиот Ултра-тенок Помине Уметност Хром во Прав

DEN 280.00 350.40

Износот
check Това е достапна


Повеќе Слични Производи :
Пред-Купи Известувања :
1 . plz напишете точни и детални превозот адреса(inlude полно име,адреса,град,држава,поштенски код,телефонски)
2. цена за 1 buc
3. 2 бои : NH06/NH02
КАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ :
step1 : се применува база гел лак и сушен со ув ламба step2 : се применува БЕЗ ЧИСТИ ВРВОТ ПАЛТО за печат и сушен со ув ламба
step3 : користете сунѓер се држиме за ширење на прав еднакво на ноктите
чекор 4 : печат, и со тоа НЕ се ЧИСТИ ВРВОТ ГРБ Кликнете на сликите подолу за да го најдете повеќе избори : Shippment .ние можеме да брод во светот од страна на e Packet/Кина Пост/DHL/EMS/UPS/ФЕДЕКС; .plz бидете сигурни дека вашата цел адреса одговара на вашиот превозот адреса и стави детално и точно превозот адреса,othersize,вашиот пакет ќе се врати или да бидат испратени на погрешна адреса,и ние не сме одговорни за овој случај; .ние ќе се обезбеди следење на број навремено да сте,plz известување Кина Пост не може да track пакет статус во текот на shippment. Дојде Време тоа зависи од вашиот превозот адреса и превозот метод сте одбрале : .Кина Пост : (од 15 до 40 дена нормално,но 40 до 60 дена во посебен случај); .e Packet : (10 до 15 дена); .DHL/EMS/UPS/ФЕДЕКС : (5-10 дена); (време погоре е само за референца,точното време може да се разликува поради некои фактори за време на превозот) (ние и ветуваме на вашиот пакет ќе пристигнат вашите раце 60 дена,ако сеуште не го добиете вашиот пакет рок од 60 дена,plz контактирате директно за наплата или да го препрати одеднаш,и plz не достави спор кој не е од помош) Политика за Наплата доколку постои каква било неисправни на стоките што ги примате,plz контактирајте со нас за враќање или компензира Повратни информации .ако ви се допаѓа нашите производи,ние ќе ја многу ги цениме вашите позитивни ревизија; .ако не сте задоволни,plz комуницира со нас за решавање пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ние ќе се потрудиме за вашето задоволство. За Нас .стабилен и ефикасен фабрика производство, снабдување; .убаво производ,со висок квалитет,добра услуга и брза испорака; .трговија на големо е добредојдена и поволни цени ќе бидат понудени; .повеќе квантитет повеќе попуст и повеќе изненадување подароци; .Продажба се Занимава секој ден и голема Продажба се Занимава со посебен ден; .Ажурирање на нови производи секоја недела.

Тип На Објект:
сјајот на ноктите
Број На Модел На:
NH06/NH02
Материјал:
ноктите во прав
Количина:
1 buc
Бренд Име:
SEENCON
НЕТО-WT.:
0.2 г
Функција:
Chameleon Помине во Прав/Неонски во прав(созд Светкавиот ефект)
квалитет:
Врвен квалитет
боја:
2 бои се опционални
Предност:
Креативни и Мода

Слична стока во категоријата..